Sobota, 19 września 2020r. | Imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora

LGD Dunajec – Biała ogłasza nabór wniosków na dwa działania

04 sierpnia, 2020

Lokalna Grupa Działania Dunajec - Biała ogłosiła właśnie nabór wniosków na dwa działania: nabór nr 7/2020 – zabytki poddane pracom konserwatorskim lub/i restauratorskim oraz nabór nr 8/2020 – podejmowanie działalności gospodarczej przez osoby z grup defaworyzowanych poza sektorem turystyki i czasu wolnego.

Termin składania wniosków: od 17.08.2020 r. do 02.09.2020 r. do godz. 15.00.

Szczegóły na temat naborów i formularze do pobrania na stronie LGD:
Nabór 7/2020
Nabór 8/2020

Gmina Pleśna
Pleśna – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Pierwsza gmina zbiorowa z siedzibą w Pleśnej utworzona została w wyniku reformy samorządu w 1935 roku.