Środa, 21 lutego 2024r. | Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta
Pokaż menu

Konkursy PTTK Ziemia Tarnowska

10 października, 2016

Jak co roku PTTK Ziemia Tarnowska zaprasza do udziału w konkursach okolicznościowych upamiętniających historię I i II wojny światowej, a zwłaszcza losy legionistów pod Łowczówkiem:

Konkurs Wieńców Nagrobnych "Żołnierska Pamięć" - 2 XI Tarnów

Konkurs Wiedzy Historycznej "Od Oleandrów do Łowczówka" - 3 XI Tuchów

Przegląd Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej "Legiony to żołnierska nuta" - 3 XI Pleśna

XXVIII Małopolski Złaz Patriotyczno - Turystyczny „Szlakami Legionistów" - 4 XI Łowczówek

Współorganizatorzy: Zespół Szkolno – Przedszkolny w Rzuchowej, Centrum Kultury, Sportu i Promocji Gminy Pleśna, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Tuchowie, XIV Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Szczepanika w Tarnowie.
Gmina Pleśna
Pleśna – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Pierwsza gmina zbiorowa z siedzibą w Pleśnej utworzona została w wyniku reformy samorządu w 1935 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).