Piątek, 29 września 2023r. | Imieniny: Michala, Gabriela, Rafala
Pokaż menu

Informacja dla zmotoryzowanych gości XX Święta Owoców i Produktów Pszczelich Gminy Pleśna

14 lipca, 2023

Nad sprawnym i właściwym udostępnianiem miejsc parkingowych czuwać będą druhowie z gminnych jednostek OSP. Prosimy o wyrozumiałość i podporządkowanie się poleceniom służb.

Drogi dojazdowe:
- nie planuje się zamykania dróg publicznych na okoliczność organizacji wydarzenia,
- istnieje ryzyko, że płynność ruchu drogowego w godzinach przebiegu imprezy będzie utrudniona,
- dojazd na miejsce imprezy (Ośrodek „Relaks” w Łowczówku) możliwy będzie od każdej ze stron (drogami powiatowymi od Tarnowa, Siedlisk Tuchowskich i Lichwina oraz od Tuchowa, drogami gminnymi od Tuchowa przez Piotrkowice, od Tarnowa i Tuchowa przez „Słoną Gorę” i od Tarnowa przez Nowodworze i Świebodzin). 

Parkingi
Na okoliczność XX Święta Owoców organizatorzy wyznaczyli następujące miejsca parkingowe:
- bezpośrednio przed bramą wejściową na teren ośrodka „Relaks” - dwa miejsca dla osób z niepełnosprawnościami,
- bezpośrednio przy ogrodzeniu ośrodka „Relaks” od strony północnej oraz po przeciwnej stronie na jednej z działek - dla zaproszonych gości,
- bezpośrednio przy ogrodzeniu boiska treningowego od strony wschodniej - dla wystawców,
- na boisku LKS Pogórze Pleśna oraz na terenie przyległym – parking ogólnodostępny,
- na terenie za ośrodkiem „Relaks” od strony południowej przylegającym do rzeki Biała – parking ogólnodostępny,
- pozostałe ogólnodostępne parkingi zlokalizowane będą w Pleśnej (do pół kilometra od miejsca imprezy), np. plac targowy „Mój Rynek”, parking przy Urzędzie Gminy, parking przy cmentarzu parafialnym, parking przy szkole podstawowej, parking przy banku w Pleśnej.
Gmina Pleśna
Pleśna – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Pierwsza gmina zbiorowa z siedzibą w Pleśnej utworzona została w wyniku reformy samorządu w 1935 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).