Środa, 17 lipca 2024r. | Imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi

Harmonogram zajęć na boisku Orlik w Pleśnej

10 czerwca, 2020

Zapraszamy wszystkich chętnych do zapoznania się z harmonogramem zajęć prowadzonych na boisku Orlik w Pleśnej. Zajęcia są bezpłatne.

Od 30 maja, na mocy Rozporządzenia Rady Ministrów zostały zmienione limity osób, które mogą uczestniczyć w zajęciach i imprezach sportowych.

W tej chwili jest to limit 150 osób. Należy jednak przestrzegać obowiązku dezynfekcji sprzętu po zajęciach. Natomiast uczestnicy są zobowiązaniu do dezynfekcji rąk przed i po zajęciach. Obowiązek przestrzegania tych obostrzeń leży po stronie zarządcy obiektu.

Gmina Pleśna
Pleśna – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Pierwsza gmina zbiorowa z siedzibą w Pleśnej utworzona została w wyniku reformy samorządu w 1935 roku.