Czwartek, 30 czerwca 2022r. | Imieniny: Emilii, Lucyny

Gala finałowa IX Poetyckiej Pleśnej – relacja fotograficzna

13 maja, 2022

Za nami dziewiąte finały "Poetyckiej Pleśnej", tj. konkursu organizowanego przez Szkołę Podstawową im. Bronisława Czecha w Pleśnej. Tegoroczna gala odbyła się w piątek, 13 maja w sali tanecznej OSP Pleśna.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.

(fot. S. Smoleń)

Wyniki konkursu recytatorskiego i literackiego już wkrótce.

Gmina Pleśna
Pleśna – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Pierwsza gmina zbiorowa z siedzibą w Pleśnej utworzona została w wyniku reformy samorządu w 1935 roku.