Sobota, 30 września 2023r. | Imieniny: Wery, Honoriusza, Hieronima
Pokaż menu

Dobroć, jako życiowy drogowskaz – projekt Szkoły Podstawowej w Świebodzinie

28 października, 2016

W ostatnich dniach dzieci i młodzież ze Szkoły Podstawowej w Świebodzinie przystąpili do realizacji projektu pn. "Dobroć - życiowy drogowskaz". Tytuł prowadzonego przez społeczność szkolną przedsięwzięcia nawiązuje do życiowej postawy patronki placówki -  Świętej Matki Teresy z Kalkuty. Młodzież, partycypując w projekcie, angażuje się w propagowanie najszlachetniejszych wartości w życiu człowieka, jakimi są dobro, miłość czy miłosierdzie.

W czwartek, 27 października w ramach realizowanego projektu wychowankowie placówki ze Świebodzina zaprezentowali program artystyczny na temat życia i działalności ich patrona. Wśród zaproszonych gości byli: wójt Józef Knapik, przewodniczący Rady Gminy Pleśna Janusz Jarząb, radny Rady Gminy Pleśna Wiesław Małopolski i sołtys wsi Świebodzin Lidia Górka.

 

 

 
Gmina Pleśna
Pleśna – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Pierwsza gmina zbiorowa z siedzibą w Pleśnej utworzona została w wyniku reformy samorządu w 1935 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).