Czwartek, 30 czerwca 2022r. | Imieniny: Emilii, Lucyny
Pokaż menu

Diagnoza Lokalnych Problemów Społecznych oraz Zachowań Behawioralnych

12 maja, 2022

Szanowni Mieszkańcy Gminy Pleśna, przystępujemy do opracowania Diagnozy Lokalnych Problemów Społecznych oraz Zachowań Behawioralnych. Dokument jest niezbędny do sporządzenia Gminnego Programu Profilaktyki Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii, dlatego uprzejmie prosimy o poświęcenie kilku minut czasu i wypełnienie ankiet dostępnych w poniższych linkach.

Diagnoza ogólna:
https://www.interankiety.pl/i/epewnv4a

Diagnoza behawioralna:
https://www.interankiety.pl/i/7E3A5Q3D
Gmina Pleśna
Pleśna – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Pierwsza gmina zbiorowa z siedzibą w Pleśnej utworzona została w wyniku reformy samorządu w 1935 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).