Środa, 17 kwietnia 2024r. | Imieniny: Rudolfa, Roberta
Pokaż menu

Żywność dla potrzebujących z terenu gminy

01 maja, 2020

Gminny  Ośrodek Pomocy Społecznej w Lisiej Górze realizuje kolejną edycję Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014- 2020  współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym – Podprogram 2019.

Pomoc udzielana jest w postaci artykułów spożywczych, które są przekazywane nieodpłatnie osobom najbardziej potrzebującym.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lisiej Górze pomimo trudnych warunków związanych z pandemią koronawirusa, wydał już 5,5 ton żywności najbardziej potrzebującym z terenu naszej gminy – serdecznie dziękujemy za trud, zaangażowanie oraz narażanie swojego zdrowia w trosce o dobro mieszkańców.

Dystrybucja żywności będzie odbywać się nadal w tej samej formie dla osób, które wnioskowały o taką formę pomocy.

Dziękujemy również strażakom ochotnikom z terenu naszej gminy za przywiezienie produktów z Krakowa. 
Gmina Lisia Góra
Lisia Góra – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).