Czwartek, 21 października 2021r. | Imieniny: Urszuli, Hilarego, Jakuba

Zmiana funkcjonowania Punktu Obsługi Programu Czyste Powietrze w Gminie Lisia Góra

28 września, 2021

Uprzejmie informujemy, że od 13.09.2021 r. Punkt Obsługi Programu Czyste Powietrze w Urzędzie Gminy Lisia Góra znajduje się w pokoju w nr 16 (obok sekretariatu).

Prowadzi go ekodoradca, który przyjmuje w następujące dni:

poniedziałek   800-1300,

wtorek  730-1230,

środa     1000-1500,

czwartek   1000-1500,

piątek   nieczynne.

W poniedziałki i wtorki zapraszamy na spotkania konsultacyjne, natomiast  w środy i w czwartki na wypełnianie wniosków o dofinansowanie/płatność.

Wszystkie osoby zainteresowane uzyskaniem informacji na temat dofinansowania zachęcamy do kontaktu pod  numerem tel.: 14 6784 678 wew. 141.

Gmina Lisia Góra
Lisia Góra – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.