Środa, 17 kwietnia 2024r. | Imieniny: Rudolfa, Roberta
Pokaż menu

Załóż maseczkę!

16 kwietnia, 2020

Przypominamy, że począwszy od dnia dzisiejszego (16 kwietnia br.) jest obowiązek noszenia ochronnych maseczek. Do zakrywania ust i nosa zobligowani jesteśmy w sytuacji, kiedy znajdujemy się w przestrzeni publicznej, a więc m.in.: kiedy korzystamy ze środków publicznego transportu zbiorowego, kiedy przebywamy w miejscach ogólnodostępnych, jak chodnik, sklep itp.

Dla wszystkich seniorów powyżej 65 roku życia przygotowane zostały maseczki ochronne, które już w ten weekend druhowie OSP zaczną systematycznie dostarczać do Państwa domów.
Gmina Lisia Góra
Lisia Góra – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).