Sobota, 31 października 2020r. | Imieniny: Urbana, Saturnina, Krzysztofa
Pokaż menu

X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w Szkole Podstawowej w Brniu

16 października, 2020

2 października 2020 r. nasza szkoła uczestniczyła w akcji X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia organizowanej  pod hasłem: Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają! W tym dniu Komisje Egzaminacyjne przepytywały kolegów ze szkoły oraz nauczycieli.

Jednodniowe święto TABLICZKI MNOŻENIA to dzień symboliczny, który ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, nauczyciele i inni pracownicy szkoły przez cały tydzień „oswajali” się z tabliczką mnożenia. Na korytarzu szkolnym były wywieszone plansze oraz liście z tabliczką mnożenia. Dzieci przypominały sobie tabliczkę mnożenia podczas gier, zabaw, konkursów matematycznych, a także na zajęciach wychowania fizycznego podczas gier. Wszystko po to, aby potem egzamin zdać śpiewająco i zdobyć tytuł  EKSPERTA TABLICZKI MNOŻENIA.
Gmina Lisia Góra
Lisia Góra – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).