Sobota, 7 września 2024r. | Imieniny: Domoslawy, Melchiora, Reginy
Pokaż menu

X Małopolski Dzień Uczenia się

29 maja, 2020

7 i 8 czerwca zapraszamy na bezpłatne wydarzenia online

Co każdy powinien wiedzieć o podatkach czy Kompetencje XXI wieku – jak je rozwijać?

– to tylko wybrane tematy krótkich szkoleń online, z których będzie można skorzystać 7 i 8 czerwca w ramach Małopolskiego Dnia Uczenia się 2020. W sumie do dyspozycji e-uczestników MDU będzie prawie 40 zdalnych wydarzeń.

W tym roku Małopolski Dzień Uczenia się organizowany jest pod hasłem E-kompetencje. Niezbędnik e-obywatela. Punktem wspólnym dla wszystkich wydarzeń w ramach Dnia jest zdalna forma wydarzeń. W programie będzie można znaleźć m.in.: konsultacje, warsztaty, szkolenia i webinaria. Wszystko zupełnie za darmo!

Zainteresowani będą mogli wybrać się na wirtualną wycieczkę po Czorsztynie czy zagrać w Grę planszową z wiedzy o Zielonkach.

Do dyspozycji uczestników będą porady online doradców zawodowych, coachów, a osoby pracujące, w wieku powyżej 25 roku życia, z maksymalnym wykształceniem do poziomu matury, które chciałyby otrzymać dofinansowanie do szkoleń z języków obcych, będą mogły wziąć udział w wydarzeniu Kierunek Kariera – poznaj swoje możliwości, zyskaj dofinansowanie.

Pełny harmonogram Dnia dostępny jest na http://bit.ly/MalopolskiDzien2020. Informacje dostępne są również na www.facebook.com/dzienuczenia. Na niektóre z wydarzeń obowiązują wcześniejsze zapisy. Zapraszamy!

Koordynatorem X Małopolskiego Dnia Uczenia się jest Województwo Małopolskie – Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.

 

 




Gmina Lisia Góra
Lisia Góra – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).