Poniedziałek, 23 maja 2022r. | Imieniny: Iwony, Dezyderego, Kryspina

Wydział Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miasta Tarnowa ogłasza nabór, dla firm z sektora MŚP z Małopolski, na wyjazd targowy organizowany w ramach projektu pn.: „Business Boost for Małopolska 2”

12 stycznia, 2022

Do 31 stycznia 2022 r. przedsiębiorcy zainteresowani BEZPŁATNYM udziałem w targach „Twenty2X” w Hannoverze w Niemczech, mogą składać dokumenty rekrutacyjne za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres bbm@umt.tarnow.pl lub papierowo w biurze Projektu, mieszczącym się w siedzibie Tarnowskiego Centrum Przedsiębiorczości, przy ul. Wałowej 10, pok. 1 w Tarnowie.

W ramach wyjazdu zapewniamy bezpłatnie:

• Pobyt w Niemczech w terminie 21.03.2022 r.- 25.03.2022 r.;
  • Przelot samolotem z Krakowa do Niemiec i z powrotem;
  • Transport na miejscu, podczas całego pobytu;
  • Udział w Targach TWENTY2X 2022;
  • Pełne wyżywienie;
  • Zakwaterowanie w minimum 3 gwiazdkowym Hotelu;
  • Wydruk folderów promocyjnych;
  • Opiekę koordynatora wyjazdu;
  • Tłumacza j. niemieckiego;
  • Ubezpieczenie podczas wyjazdu.

Ofertę kierujemy do przedstawicieli małopolskich przedsiębiorstw MŚP, reprezentujących branże:

• IT;
  • Design;
  • Social media;
  • Grafika;
  • Reklama;
  • Marketing (agencje);
  • Tworzenie stron internetowych;
  • Programowanie;
  • Sprzęt komputerowy;
  • Software;
  • Aplikacje mobilne;
  • Sztuczna inteligencja;
  • Startupy.

Szczegółowe informacje wraz z dokumentami rekrutacyjnymi znajdują się w linku poniżej:

Zachęcam Państwa do skorzystania z naszej oferty. Pracownicy Wydziału Rozwoju Gospodarczego udzielą Państwu pomocy w zakresie wypełniania dokumentów rekrutacyjnych.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020,
Oś Priorytetowa 3.Przedsiębiorcza Małopolska,
Działanie 3.3. Umiędzynarodowienie małopolskiej gospodarki.
Poddziałanie 3.3.1 Promocja gospodarcza Małopolski.

Gmina Lisia Góra
Lisia Góra – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.