Piątek, 5 marca 2021r. | Imieniny: Adriana, Fryderyka, Teofila

WNIOSKI O USTALENIE PRAWA DO ŚWIADCZENIA WYCHOWAWCZEGO 500+ NA OKRES ZASIŁKOWY 2019/2021

18 stycznia, 2021

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lisiej Górze przypomina, że okres zasiłkowy 2019/2021 dla osób ubiegających się o świadczenie wychowawcze (500+) trwa do 31.05.2021 r. Tut. Ośrodek prosi o NIE składanie nowych wniosków o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego na dziecko, które ma już przyznane prawo do świadczenia wychowawczego do dnia 31.05.2021 r.

UWAGA !!!

WNIOSKI NA NOWY OKRES ZASIŁKOWY 2021/2022

w sprawie ustalenia prawa do świadczenia wychowawczego będą przyjmowane:

• drogą elektroniczną: od dnia 1 lutego 2021 r.
  • w formie papierowej: od dnia 1 kwietnia 2021 r.

Gmina Lisia Góra
Lisia Góra – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.