Poniedziałek, 28 września 2020r. | Imieniny: Waclawa, Tymona, Marka
Pokaż menu

Szanowni Państwo!

09 września, 2020

Wczoraj w naszej gminie doszło do pożaru budynku mieszkalnego. W jednej chwili rodzina z Nowych Żukowic straciła cały dorobek swojego życia- spaliło się wszystko! Sołtys wsi Nowe Żukowice prowadzi zbiórkę odzieży (mężczyzna rozmiar L/XL, kobieta L/XL oraz S/M), artykułów pierwszej potrzeby, pościeli, ręczników, środków czystości itp.

Osoby chcące włączyć się w pomoc mogą kontaktować się bezpośrednio z Panią Sołtys Małgorzatą Tokarczyk-Kozioł – 603765650 lub Urzędem Gminy. Zbiórkę rzeczy prowadzi też OSP Stare Żukowice, gdzie również można przynosić potrzebne rzeczy.

Potrzebne są też meble i przedmioty codziennego użytku do urządzenia mieszkania.

Sąsiedzi zorganizowali zbiórkę pieniędzy, które teraz są najbardziej potrzebne -> https://zrzutka.pl/6mf8mb?utm_medium=social&utm_source=messenger&utm_campaign=sharing_button&fbclid=IwAR0STj6ajcqkrdYJPHbK93hCWQ1giVhYGsRPmKOLL-IxgZzy7DOnPdilRSs
Gmina Lisia Góra
Lisia Góra – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).