Poniedziałek, 23 maja 2022r. | Imieniny: Iwony, Dezyderego, Kryspina

Spotkanie (w formule online), dot. zmian w rozliczaniu składki na ubezpieczenie zdrowotne dla osób prowadzących działalność gospodarczą

12 stycznia, 2022

Tarnowskie Centrum Przedsiębiorczości informuje, że w dniu 27 stycznia 2022 r., o godz. 10:00 rozpocznie się spotkanie (w formule online), dot. zmian w rozliczaniu składki na ubezpieczenie zdrowotne dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Spotkanie poprowadzą eksperci tarnowskiego oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). Tutaj znajdziecie Państwo szczegóły związane z webinarem: https://tarnow.pl/Dla-mieszkancow/Aktualnosci/Biznes/Zmiany-w-rozliczaniu-skladki-na-ubezpieczenie-zdrowotne-dla-prowadzacych-dzialalnosc-gospodarcza-bezplatny-webinar

Rejestracja na webinar: daria.ryba@umt.tarnow.pl telefon: 14 68 82 820, do dnia 26 stycznia 2022 r. Link do spotkania zostanie udostępniony osobom zarejestrowanym, na dzień przed spotkaniem.

Gmina Lisia Góra
Lisia Góra – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.