Poniedziałek, 23 maja 2022r. | Imieniny: Iwony, Dezyderego, Kryspina
Pokaż menu

Spotkanie (w formule online), dot. zmian w rozliczaniu składki na ubezpieczenie zdrowotne dla osób prowadzących działalność gospodarczą

12 stycznia, 2022

Tarnowskie Centrum Przedsiębiorczości informuje, że w dniu 27 stycznia 2022 r., o godz. 10:00 rozpocznie się spotkanie (w formule online), dot. zmian w rozliczaniu składki na ubezpieczenie zdrowotne dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Spotkanie poprowadzą eksperci tarnowskiego oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). Tutaj znajdziecie Państwo szczegóły związane z webinarem: https://tarnow.pl/Dla-mieszkancow/Aktualnosci/Biznes/Zmiany-w-rozliczaniu-skladki-na-ubezpieczenie-zdrowotne-dla-prowadzacych-dzialalnosc-gospodarcza-bezplatny-webinar

Rejestracja na webinar: daria.ryba@umt.tarnow.pl telefon: 14 68 82 820, do dnia 26 stycznia 2022 r. Link do spotkania zostanie udostępniony osobom zarejestrowanym, na dzień przed spotkaniem.

 
Gmina Lisia Góra
Lisia Góra – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).