Czwartek, 1 października 2020r. | Imieniny: Danuty, Remigiusza, Teresy

Samorządy Lisiej Góry, Gminy Tarnów i Pleśnej wspólnie w sprawie przewozów autobusowych

08 września, 2020

Wspólne oświadczenie wójtów Lisiej Góry, Tarnowa oraz Pleśnej podpisane w Urzędzie Gminy w Lisiej Górze na temat wypowiedzenia umowy na organizowanie transportu zbiorowego w ościennych gminach przez prezydenta Tarnowa.

Gmina Lisia Góra
Lisia Góra – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.