Sobota, 17 kwietnia 2021r. | Imieniny: Rudolfa, Roberta
Pokaż menu

Podpisana umowa na budowę Centrum Sportu w Lisiej Górze

02 kwietnia, 2021

W Urzędzie Gminy w Lisiej Górze została podpisana umowa na „Budowę boiska piłki nożnej z bieżnią wokół boiska i niezbędną infrastrukturą w miejscowości Lisia Góra”.

Inwestycja ta dotyczy budowy pełnowymiarowego boiska piłki nożnej ze sztuczną nawierzchnią o wymiarach 100×60 cm z bieżnią lekkoatletyczną wokół boiska oraz niezbędną infrastrukturą.

Dofinansowanie w wysokości 2 365 000,00 zł na realizacje zadania otrzymane zostało ze środków z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu Sportowa Polska – Program Rozwoju Lokalnej Infrastruktury Sportowej – Edycja 2020.
Gmina Lisia Góra
Lisia Góra – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).