Czwartek, 21 października 2021r. | Imieniny: Urszuli, Hilarego, Jakuba
Pokaż menu

PIŁKARSKI RAPORT

12 października, 2021

Kolejne mecze rundy jesiennej  już są za nami. Pewne zwycięstwo odnieśli zawodnicy z Nowej Jastrząbki w Klasie Okręgowej. Niestety dalej trwa zła passa Zorzy Zaczarnie. W meczu z Wisłą Szczucin, w pierwszej połowie przeważała drużyna Zorzy i po składnej akcji i celnym strzale D. Iwańca wyszła na prowadzenie. Ale kilka minut później, po pechowej interwencji bramkarza gospodarzy padło wyrównanie. Miejscowi mieli jeszcze kilka dogodnych sytuacji, ale to zawodnicy Wisły zdobywali bramki i wywieźli komplet punktów z Zaczarnia. Kolejne zwycięstwo w meczu wyjazdowym odniosła drużyna ze Śmigna, co pozwala nawiązać kontakt z pozostałymi drużynami. Orzeł Lisia Góra grając w Pogórskiej Woli, już w 4 minucie po strzale T. Świerczka objął prowadzenie, ale nie udało się utrzymać korzystnego wyniku na trudnym terenie Pogorii. Grająca w Odporyszowie Łukovia pomimo straty dwóch bramek zdołała się zmobilizować i wygrać spotkanie z Ikarem. Pewnie na swoim boisku wygrał FC Pawęzów, a formą strzelecką błysnął M. Ludwa zdobywając trzy bramki dla swojej drużyny, z czego dwie pierwsze już w 2 i 4 minucie. Bardzo ciekawe spotkanie odbyło się w II Lidze Okręgowej Juniora na stadionie Iskry w Tarnowie. Faworyzowana drużyna gospodarzy musiała podzielić się punktami z drużyną z Pawęzowa, a w końcówce meczu zawodnicy z Gminy Lisia Góra uzyskali przewagę, i byli blisko sprawienia sporej niespodzianki. Bardzo zacięte spotkanie miało miejsce w Lisiej Górze, gdzie juniorzy Orła podejmowali drużynę z Gromnika. Wynik zmieniał się jak w kalejdoskopie, najpierw 2:1 prowadziła drużyna przyjezdnych, ale zawodnicy Orła w przeciągu dwóch minut zdołali zdobyć dwie bramki i wyjść na prowadzenie. Niestety radość trwała dosłownie minutę i zawodnicy z Gromnika doprowadzili do wyrównanie, a w doliczonym czasie zdołali również zdobyć zwycięską bramkę.

09.10.2021

KLASA OKRĘGOWA

KS NOWA JASTRZĄBKA-ŻUKOWICE – LUKS ZALIPIE

2:0 HELTON X 2

10.10.2021

KLASA OKRĘGOWA

 ZORZA ZACZARNIE – WISŁA SZCZUCIN

1:3 D.IWANIEC
09.10.2021 KLASA A

WIERZCHOSŁAWICE-OSTRÓW – ŚMIGNO

0:1 A.DOMAGAŁA
10.10.2021 KLASA A

POGORIA POGÓRSKA WOLA – ORZEŁ LISIA GÓRA

3:1 T.ŚWIERCZEK
09.10.2021 KLASA A

IKAR ODPORYSZÓW – ŁUKOVIA ŁUKOWA

2:3 S.WAŁASZEK

K.SCHAB

Ł.DOMAGAŁA

 

 

10.10.2021

 KLASA A

FC PAWĘZÓW – WIETRZYCHOWICE

5:0

M.LUDWA X 3

M.MĘDALA

SAMOBÓJCZA

08.10.2021 II LIGA OKRĘGOWA JUNIOR

ISKRA TARNÓW – FC PAWĘZÓW

1:1 K.OLEKSY

09.10.2021

II LIGA OKRĘGOWA JUNIOR

ORZEŁ LISIA GÓRA – GROMNIK

3:4 M.STASIK

SZ.OCŁOŃ

M.RADOŃ

09.10.2021

III LIGA OKRĘGOWA TRAMPKARZ

ORZEŁ MIECHOWICE MAŁE – KS NOWA JASTRZABKA – ŻUKOWICE

0:13 SZ.KUTA X 5

K.PINAS X 2

A.RZOŃCA

D.TYRKA

P.DRWAL

J.JACHYM

SZ.KIEĆ

M.KUTA

08.10.2021

III LIGA OKRĘGOWA MŁODZIK

KS NOWA JASTRZĄBKA – ŻUKOWICE – DĄBROVIA DĄBROWA TARN.

2:2
09.10.2021 III LIGA OKRĘGOWA MŁODZIK

SZKÓŁKA PIŁKARSKA OLESNO – FC PAWĘZÓW

16:0

OPRACOWAŁ: ARTUR GŁÓWCZYK

 
Gmina Lisia Góra
Lisia Góra – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).