Czwartek, 21 października 2021r. | Imieniny: Urszuli, Hilarego, Jakuba
Pokaż menu

PIŁKARSKI RAPORT

12 października, 2021

Kolejne mecze rundy jesiennej  już są za nami. Pewne zwycięstwo odnieśli zawodnicy z Nowej Jastrząbki w Klasie Okręgowej. Niestety dalej trwa zła passa Zorzy Zaczarnie. W meczu z Wisłą Szczucin, w pierwszej połowie przeważała drużyna Zorzy i po składnej akcji i celnym strzale D. Iwańca wyszła na prowadzenie. Ale kilka minut później, po pechowej interwencji bramkarza gospodarzy padło wyrównanie. Miejscowi mieli jeszcze kilka dogodnych sytuacji, ale to zawodnicy Wisły zdobywali bramki i wywieźli komplet punktów z Zaczarnia. Kolejne zwycięstwo w meczu wyjazdowym odniosła drużyna ze Śmigna, co pozwala nawiązać kontakt z pozostałymi drużynami. Orzeł Lisia Góra grając w Pogórskiej Woli, już w 4 minucie po strzale T. Świerczka objął prowadzenie, ale nie udało się utrzymać korzystnego wyniku na trudnym terenie Pogorii. Grająca w Odporyszowie Łukovia pomimo straty dwóch bramek zdołała się zmobilizować i wygrać spotkanie z Ikarem. Pewnie na swoim boisku wygrał FC Pawęzów, a formą strzelecką błysnął M. Ludwa zdobywając trzy bramki dla swojej drużyny, z czego dwie pierwsze już w 2 i 4 minucie. Bardzo ciekawe spotkanie odbyło się w II Lidze Okręgowej Juniora na stadionie Iskry w Tarnowie. Faworyzowana drużyna gospodarzy musiała podzielić się punktami z drużyną z Pawęzowa, a w końcówce meczu zawodnicy z Gminy Lisia Góra uzyskali przewagę, i byli blisko sprawienia sporej niespodzianki. Bardzo zacięte spotkanie miało miejsce w Lisiej Górze, gdzie juniorzy Orła podejmowali drużynę z Gromnika. Wynik zmieniał się jak w kalejdoskopie, najpierw 2:1 prowadziła drużyna przyjezdnych, ale zawodnicy Orła w przeciągu dwóch minut zdołali zdobyć dwie bramki i wyjść na prowadzenie. Niestety radość trwała dosłownie minutę i zawodnicy z Gromnika doprowadzili do wyrównanie, a w doliczonym czasie zdołali również zdobyć zwycięską bramkę.