Czwartek, 21 października 2021r. | Imieniny: Urszuli, Hilarego, Jakuba
Pokaż menu

PIŁKARSKI RAPORT

28 września, 2021

Za nami kolejne spotkania w rundzie jesiennej piłkarskich rozgrywek. Drużyny z Naszej Gminy nie miały szczęścia, w potyczkach z liderem Klasy Okręgowej drużyną z Gromnika.  Najpierw w Gromniku 5:0 przegrała Zorza Zaczarnie, a następnie na własnym stadionie KS Nowa Jastrząbka – Żukowice uległ przyjezdnym 1:4,  honorową bramkę dla gospodarzy w 90 minucie meczu  zdobył M. Płaczek. W bardzo ważnym meczu w Ryglicach drużyna Orła Lisia Góra wygrała 5:3. Drużyna Orła już w 24 minucie prowadziła 3:0, ale po słabszym okresie gry gospodarze zdołali wyrównać. Na szczęście w końcówce meczu zawodnicy z Lisiej Góry zdołali zdobyć dwie bramki i zainkasować bardzo potrzebne trzy punkty. W derbach Gminy Lisia Góra FC Pawęzów podejmował na własnym stadionie lidera Łukovię Łukowa. Po zaciętym meczu trzy punkty zostały w Pawęzowie. W III Lidze Okręgowej Trampkarzy drużyna z Nowej Jastrząbki wygrała na wyjeździe w Dąbrowie Tarnowskiej z liderem 4:2, po tym zwycięstwie zawodnicy trenera Kocoła zajmują fotel lidera. Również drużyna Młodzików z Nowej Jastrząbki pewnie wygrała na własnym stadionie 12:1 z Unią Niedomice.