Wtorek, 24 maja 2022r. | Imieniny: Joanny, Zuzanny

13 stycznia, 2022

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Tarnowie

Urzędy Miast i Gmin Powiatu Tarnowskiego

RKiSO.5520.1.2022    Tarnów, dnia 12.01.2022 r.

Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 10
Nazwa biura Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie
Zjawisko/stopień zagrożenia Opady marznące
Obszar Powiat tarnowski
Ważność (cz. urz.) Od: 2022-01-13 07:00

Do: 2022-01-13 12:00

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska (%) 80 %
Przebieg Prognozowane są słabe opady marznącego deszczu oraz mżawki powodujące gołoledź.
Uwagi Brak
Dyżurny synoptyk
IMGW-PIB
Michał Solarz
Opracowanie niniejsze i jego format, jako przedmiot prawa autorskiego podlega ochronie prawnej, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).
Wszelkie dalsze udostępnianie, rozpowszechnianie (przedruk, kopiowanie, wiadomość sms) jest dozwolone wyłącznie w formie dosłownej z bezwzględnym wskazaniem źródła informacji tj. IMGW-PIB.

W związku z powyższym proszę o podjęcie odpowiednich działań ostrzegawczych na podległym  Wam terenie. O wszelkich zdarzeniach mających istotne znaczenie dla bezpieczeństwa ludzi i podjętych działaniach proszę informować Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Tarnowie.

tel.:   (14)  68-83-331,

tel. po godz. 15.30:  (14)  68-83-330

fax.:  (14)  68-83-332,

czk@powiat.tarnow.pl

Sporządził:

Michał Boruch

Gmina Lisia Góra
Lisia Góra – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.