Czwartek, 6 sierpnia 2020r. | Imieniny: Slawy, Jakuba, Oktawiana

OBWIESZCZENIE PAŃSTWOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ z dnia 30 czerwca 2020 r.

30 czerwca, 2020

Państwowa Komisja Wyborcza informuje, że w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w ponownym głosowaniu w dniu 12 lipca 2020 r. kandydują:

1. DUDA Andrzej Sebastian
  2. TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz

Państwowej Komisji Wyborczej

(-) Sylwester Marciniak

Gmina Lisia Góra
Lisia Góra – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.