Sobota, 17 kwietnia 2021r. | Imieniny: Rudolfa, Roberta
Pokaż menu

Nabór wniosków na wsparcie w formie premii na rozpoczęcie działalności gospodarczej – LGD ZPT

07 kwietnia, 2021

Szanowni Państwo,

informujemy, iż nabór wniosków na wsparcie w formie premii na rozpoczęcie działalności gospodarczej odbędzie się w dniach od 29 kwietnia do 13 maja br. Ogłoszenie o naborze wraz z wykazem niezbędnych dokumentów pojawi się na naszej stronie internetowej dwa tygodnie wcześniej. Ze względu na trudną sytuację epidemiczną konsultacja przygotowanych  dokumentów będzie możliwa w formie telefonicznej i mailowej po wcześniejszym, telefonicznym uzgodnieniu terminu i godziny.

Szczegółowe informację można uzyskać  w:

Biuro Stowarzyszenia „Zielony Pierścień Tarnowa”

ul. Dąbrowskiego 21

33-100 Tarnów

Tel.: 733 430 735
Gmina Lisia Góra
Lisia Góra – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).