Sobota, 17 kwietnia 2021r. | Imieniny: Rudolfa, Roberta

Nabór wniosków na wsparcie w formie premii na rozpoczęcie działalności gospodarczej – LGD ZPT

07 kwietnia, 2021

Szanowni Państwo,

informujemy, iż nabór wniosków na wsparcie w formie premii na rozpoczęcie działalności gospodarczej odbędzie się w dniach od 29 kwietnia do 13 maja br. Ogłoszenie o naborze wraz z wykazem niezbędnych dokumentów pojawi się na naszej stronie internetowej dwa tygodnie wcześniej. Ze względu na trudną sytuację epidemiczną konsultacja przygotowanych  dokumentów będzie możliwa w formie telefonicznej i mailowej po wcześniejszym, telefonicznym uzgodnieniu terminu i godziny.

Szczegółowe informację można uzyskać  w:

Biuro Stowarzyszenia „Zielony Pierścień Tarnowa”

ul. Dąbrowskiego 21

33-100 Tarnów

Gmina Lisia Góra
Lisia Góra – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.