Środa, 19 stycznia 2022r. | Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Pokaż menu

Mikołajkowy Koncert Charytatywny dla Izy Marciniec

07 grudnia, 2021

4 grudnia odbył się Mikołajkowy Koncert Charytatywny zorganizowany dla Izy Marciniec. Pomoc i zaangażowanie ludzi w to szczytne wydarzenie przerosły najśmielsze oczekiwania. Dziękujemy pani Sołtys Renacie Sadowy i pani Monice Guzy za organizację całego przedsięwzięcia. Serdecznie dziękujemy Wójtowi Gminy Lisia Góra panu Arkadiuszowi Mikule za wsparcie. Dziękujemy Kołu Gospodyń Wiejskich, Klubowi Seniora, Prezesowi Stowarzyszenia Czterolistna Koniczynka Bożenie Mróz, pani Krystynie Wenc, pracownikom GOKu, Sołtysom i Radnym ościennych miejscowości, Dyrektorom i Nauczycielom okolicznych placówek. Z całego serca dziękujemy firmom i osobom prywatnym, które wsparły to piękne wydarzenie. Jesteśmy wdzięczni, że byliście Państwo z nami! Macie serca pełne miłości❤️
Gmina Lisia Góra
Lisia Góra – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).