Piątek, 22 września 2023r. | Imieniny: Tomasza, Maurycego, Joachima
Pokaż menu

Międzynarodowy Dzień Strażaka

04 maja, 2020

W dniu 4 maja świętujemy Międzynarodowy Dzień Strażaka – święto wszystkich, którzy bezinteresownie pełnią niebezpieczną służbę, spiesząc z pomocą innym. Z tej okazji pragniemy złożyć wszystkim Druhnom i Druhom Ochotniczych Straży Pożarnych w naszej gminie najserdeczniejsze podziękowania za Waszą działalność, bezinteresowność oraz nieustanną gotowość do niesienia pomocy. Przyjmijcie życzenia szczęścia, zdrowia, wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym.
Gmina Lisia Góra
Lisia Góra – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).