Wtorek, 7 grudnia 2021r. | Imieniny: Marcina, Ambrożego, Teodora

20 października, 2021

W ubiegły weekend na terenie naszej gminy odbył się Krajowy Konkurs Pracy Wyżłów i Psów Myśliwskich Małych Ras w klasie Wielostronnej i Wszechstronnej. Piękna pogoda sprzyjała psom i ich menerom w zaciętej rywalizacji. W imieniu Wójta Gminy Lisia Góra nagrody zwycięzcom wręczył jego zastępca Pan Piotr Miotła.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu oraz organizatorom za serdeczną atmosferę podczas tych dwóch bardzo pracowitych dni.

Gmina Lisia Góra
Lisia Góra – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.