Wtorek, 7 grudnia 2021r. | Imieniny: Marcina, Ambrożego, Teodora
Pokaż menu

Krajowy Konkurs Pracy Wyżłów i Psów Myśliwskich Małych Ras w klasie Wielostronnej i Wszechstronnej

20 października, 2021

W ubiegły weekend na terenie naszej gminy odbył się Krajowy Konkurs Pracy Wyżłów i Psów Myśliwskich Małych Ras w klasie Wielostronnej i Wszechstronnej. Piękna pogoda sprzyjała psom i ich menerom w zaciętej rywalizacji. W imieniu Wójta Gminy Lisia Góra nagrody zwycięzcom wręczył jego zastępca Pan Piotr Miotła.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu oraz organizatorom za serdeczną atmosferę podczas tych dwóch bardzo pracowitych dni.
Gmina Lisia Góra
Lisia Góra – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).