Poniedziałek, 18 stycznia 2021r. | Imieniny: Piotra, Małgorzaty

Kluby piłkarskie z mikołajkowymi upominkami

03 grudnia, 2020

W dniu 30 listopada na sali narad Urzędu Gminy w Lisiej Górze odbyło się spotkanie organizacyjne z prezesami klubów sportowych z terenu naszej gminy.  Wójt Gminy Arkadiusz Mikuła wręczył wszystkim klubom mikołajkowe upominki w postaci nowych piłek i znaczników piłkarskich, które na pewno przydadzą sie podczas treningów i meczów w najbliższym sezonie piłkarskim.

Gmina Lisia Góra
Lisia Góra – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.