Sobota, 17 kwietnia 2021r. | Imieniny: Rudolfa, Roberta

Jak można jeszcze bardziej umilić sobie Dzień Kobiet? Na przykład wygrać wartą kilkaset złotych kartę podarunkową na zakupy w sklepie kobiecej marki premium!

04 marca, 2021

Taką niespodziankę przygotował dla kobiet portal www.dyktanda.pl. Konkurs charakteryzuje się także tym, że będzie wymagał wykazania się wiedzą. Nazwa portalu zobowiązuje, będą to zatem zmagania ortograficzne, i to nie byle jakie! Treść dyktanda specjalnie na tę okazję przygotowała Pani Prezes Fundacji Języka Polskiego, dr Magdalena Wanot-Miśtura z Uniwersytetu Warszawskiego.

Do rozwiązania dyktanda będzie można przystąpić online, 8 marca 2021 r. w godzinach 19:00-20:00.

Oczywiście udział w dyktandzie jest całkowicie bezpłatny!

Warto podjąć się tego wyzwania, ponieważ na każdą uczestniczkę czeka nagroda gwarantowana w postaci kodu rabatowego -20% na wszystkie produkty ze sklepu Relaksacyjne.pl!

Natomiast jeśli chodzi o główne nagrody, to do wygrania jest sześć kart podarunkowych, o wartości od 50 do aż 500 zł, naturalnie do wykorzystania na zakupu w sklepie online Relaksacyjne.pl. Znajdziecie w nim szeroki wybór kobiecych produktów premium: począwszy od lnianych i jedwabnych gumek do włosów, poprzez relaksujące opaski na oczy, kończąc na naturalnych termoforach. Wszystkie wykonane są w 100% z naturalnych produktów, a do tego tworzone są w Polsce, zgodnie z ideą zero waste, z ogromną starannością.

Szczegóły konkursu oraz link służący do zapisania się na Dyktando na Dzień Kobiet znajdziesz na stronie: dyktanda.pl/dyktanda/dyktando-na-dzien-kobiet. Powodzenia!

Gmina Lisia Góra
Lisia Góra – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.