Niedziela, 25 października 2020r. | Imieniny: Darii, Wilhelminy, Bonifacego
Pokaż menu

Inwestycyjnie w gminie Lisia Góra. Rozpoczęła się rozbudowa DK 73. Powstanie też Centrum Sportu

28 września, 2020

Dwie duże inwestycje czekają gminę Lisia Góra. Jedną z nich jest rozbudowa DK 73 połączona z budową ronda między Tarnowem a Lisią Górą. To zadanie właśnie się rozpoczęło, dlatego kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość. Ta inwestycja pozwoli na uruchomienie terenów inwestycyjnych w gminie. Drugą planowaną inwestycją jest budowa centrum sportu w Lisiej Górze, na ten cel gmina otrzymała pokaźne dofinansowanie z Ministerstwa Sportu.

 

Źródło: https://www.tarnowska.tv/wiadomosci/6688,inwestycyjnie-w-gminie-lisia-gora-rozpoczela-sie-rozbudowa-dk-73-powstanie-tez-centrum-sportu

 
Gmina Lisia Góra
Lisia Góra – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).