Niedziela, 25 października 2020r. | Imieniny: Darii, Wilhelminy, Bonifacego

Inwestycyjnie w gminie Lisia Góra. Rozpoczęła się rozbudowa DK 73. Powstanie też Centrum Sportu

28 września, 2020

Dwie duże inwestycje czekają gminę Lisia Góra. Jedną z nich jest rozbudowa DK 73 połączona z budową ronda między Tarnowem a Lisią Górą. To zadanie właśnie się rozpoczęło, dlatego kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość. Ta inwestycja pozwoli na uruchomienie terenów inwestycyjnych w gminie. Drugą planowaną inwestycją jest budowa centrum sportu w Lisiej Górze, na ten cel gmina otrzymała pokaźne dofinansowanie z Ministerstwa Sportu.

Źródło: https://www.tarnowska.tv/wiadomosci/6688,inwestycyjnie-w-gminie-lisia-gora-rozpoczela-sie-rozbudowa-dk-73-powstanie-tez-centrum-sportu

Gmina Lisia Góra
Lisia Góra – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.