Czwartek, 2 lipca 2020r. | Imieniny: Jagody, Urbana, Marii

Informacja Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lisiej Górze

26 maja, 2020

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej informuje, iż wszelkie wypłaty zasiłków z pomocy społecznej, świadczeń rodzinnych i świadczeń wychowawczych (500+) w miesiącu maju będą realizowane przekazem pocztowym lub na uprzednio podany numer konta bankowego.

Gmina Lisia Góra
Lisia Góra – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.