Sobota, 24 października 2020r. | Imieniny: Rafala, Marcina, Antoniego

Informacja Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lisiej Górze

15 października, 2020

Uprzejmie informujemy, że Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lisiej Górze pełni dyżur telefoniczny, pod numerem telefonu 666 666 576, w godz. od 7.30 do 19.00, również w sobotę i niedzielę, mający na celu udzielenie pełnej informacji osobom, które potrzebują pomocy, zwłaszcza ludziom starszym, samotnym i niepełnosprawnym oraz objętych kwarantanną w związku z epidemią wirusa COVID-19.

Gmina Lisia Góra
Lisia Góra – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.