Środa, 17 lipca 2024r. | Imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi

Informacja dotycząca funkcjonowania Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Lisiej Górze

15 czerwca, 2020

Gminna Spółka Komunalna Sp. z o.o. Lisia Góra informuje, że od dnia 15.06.2020 Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych czynny będzie w następujących dniach i godzinach:

poniedziałki, piątki i soboty od 8.00 do 12.00

wtorki i czwartki od 10.00 do 14.00

Gmina Lisia Góra
Lisia Góra – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.