Czwartek, 21 października 2021r. | Imieniny: Urszuli, Hilarego, Jakuba
Pokaż menu

Gorące pożegnanie lata w Szkole Podstawowej w Kobierzynie

12 października, 2021

W sobotnie popołudnie 9 października 2021r. dziedziniec Szkoły Podstawowej w Kobierzynie zamienił się na kilka godzin w kolorowy, rozśpiewany plac zabaw. Z inicjatywy Stowarzyszenia Małe jest dobre oraz Szkoły Podstawowej w Kobierzynie uczniowie wraz z rodzicami i swoimi  nauczycielami spotkali się na świeżym powietrzu, aby nacieszyć się  ostatnimi promieniami słońca i naładować „baterie” na kolejne tygodnie wytężonej pracy. Było naprawdę gorąco – tak dosłownie, jak i w przenośni. Pogoda dopisała, więc rozbawione dzieciaki korzystały z udostępnionych przez Pracownię Jaszczur & Przyjaciele atrakcji – wielkiej, dmuchanej zjeżdżalni, euro – bungee czy  gigantycznej bramki, na której można było poćwiczyć celność strzału (niech drży Lewandowski, w Kobierzynie rośnie mu niezła konkurencja!). Nad  szkołą unosiły się  radosne piski podskakujących na trampolinach dzieciaków,  smakowity zapach kiełbasek, cukrowej waty i popcornu oraz… gigantyczne bańki mydlane. Ciekawe konkursy – np. karaoke czy przeciąganie liny – rozgrzały zarówno uczestników, jak i entuzjastyczną publiczność. Bawiły się przedszkolaki, poważni ósmoklasiści… a i niejeden rodzic czy nauczyciel nucił pod nosem popularny szlagier A ja Cię lubię… Bo my się naprawdę wszyscy lubimy – i lubimy naszą szkołę – dlatego nawet w sobotę chętnie się w niej spotykamy, by wspólnie pożegnać lato
i z uśmiechem powitać jesień.

 

W organizację imprezy zaangażowani byli:

Stowarzyszenie Małe jest dobre

Szkoła Podstawowa w Kobierzynie

Komitet Rodzicielski

Sołtys wsi Kobierzyn

Gminny Ośrodek Kultury

Agnieszka i Piotr Sawczakowie

Beata Kiełbasa

 

Dziękujemy!

 
Gmina Lisia Góra
Lisia Góra – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).