Sobota, 19 września 2020r. | Imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora

Gabriela Chłopek – laureatką ogólnopolskiego konkursu plastycznego!

03 sierpnia, 2020

Uczennica Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła Wlk.  w Nowych Żukowicach Gabriela Chłopek zajęła I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Stok nie dla bałwanów”. Tematem konkursu było zilustrowanie Dekalogu Reguł Międzynarodowej Federacji Narciarskiej (FIS).  Jego celem jest zwrócenie uwagi narciarzy oraz innych miłośników sportów zimowych na zasady bezpiecznego korzystania ze stoków narciarskich.  Praca Gabrysi okazała się najlepsza w kategorii wiekowej 11 – 16 lat.

29 lipca 2020 r. w Komendzie Miejskiej Policji w Tarnowie odbyła się uroczystość wręczenia nagrody głównej laureatce konkursu. W imieniu Komendanta Głównego Policji nagrody otrzymała  Gabrysia z rąk Komendanta Miejskiego  Policji w  Tarnowie insp. Mariusza Dymury.  Obecny był także Naczelnik Wydziału Prewencji KMP w Tarnowie kom. Paweł Jantoń.  Radość Gabrysi była ogromna, gdyż dostała m. in. wymarzony tablet, aparat fotograficzny, wieżę stereofoniczną. Główna nagroda w konkursie plastycznym „Stok nie dla bałwanów” jest dla naszej uczennicy zwieńczeniem ciężkiej pracy i spełnieniem ambicji.  Opiekunem merytorycznym  dziewczynki i pozostałych dzieci biorących udział w konkursie  na etapie szkolnym była Pani Katarzyna Kalisz-Chłopek –  nauczyciel i wychowawca świetlicy szkolnej.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Gmina Lisia Góra
Lisia Góra – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.