Niedziela, 6 grudnia 2020r. | Imieniny: Mikołaja, Jaremy, Emiliana

CZYTAM Z KLASĄ lekturki spod chmurki

21 października, 2020

Szkoła Podstawowa im. Św. Kingi w Łukowej realizuje międzynarodowy projekt edukacyjny wspierający rozwój czytelnictwa wśród uczniów kl.I-III „CZYTAM Z KLASĄ lekturki spod chmurki”. Tegoroczna edycja projektu edukacyjnego ma zasięg międzynarodowy.
Poprzez czytanie lektur, uczniowie włączą się w aktywną działalność edukacyjną.
Poruszanie ważnych wątków natury ekologicznej, przyczyni się do wzmocnienia więzi ze środowiskiem przyrodniczym, a także rozwinięcia poczucia troski i odpowiedzialności za bliższe i dalsze otoczenie.

Gmina Lisia Góra
Lisia Góra – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.