Wtorek, 9 sierpnia 2022r. | Imieniny: Romana, Ryszarda, Edyty

23 czerwca, 2022

- zakonczenie_roku_szkolnego2022.jpg

Z okazji zakończenia Roku Szkolnego 2021/2022,

dziękując za całoroczną pracę - trud i wysiłek,

życzymy

Dyrektorom, Nauczycielom, Uczniom oraz Pracownikom

szkół i przedszkoli dużo słońca, udanego i bezpiecznego

wypoczynku, niezapomnianych wrażeń, interesujących

podróży oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.

Przewodniczący Rady Gminy Gromnik                                       Wójt Gminy

wraz z Radnymi                                wraz z pracownikami Urzędu Gminy Gromnik

Gmina Gromnik
Gmina Gromnik położona jest na Pogórzu Karpackim, w obrębie Pogórza Rożnowskiego i Pogórza Ciężkowickiego. Obszar gminy charakteryzuje się silnie rozwidlonymi wysoczyznami, z których spływają potoki do Białej Dunajcowej. Około 25% powierzchni zajmują lasy i tereny zadrzewione.