ŻYCZENIA Z OKAZJI ROZPOCZĘCIA NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2021/2022!
Zabytkowy dwór / Henryk Bielamowicz - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0
Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego 2021/2022
w imieniu Samorządu Gminy Gromnik
Wszystkim Pracownikom Oświaty, Uczniom i Rodzicom
składamy najserdeczniejsze życzenia spokojnej i satysfakcjonującej pracy, zaufania oraz wytrwałości w realizacji zadań jakie stawia przed Wami trudny proces edukacji,
a także pozytywnego nastawienia w każdym dniu.
Życzymy aby szkoła była dla Was miejscem, do którego zawsze z chęcią będziecie przychodzić.
Z powodu trwającej już ponad rok pandemii COVID – 19,nauka w poprzednim roku szkolnym odbywała się zdalnie.
Przez większość czasu roku szkolnego 2020/2021 Wasze szkoły stały puste, brakowało w nich ożywczego gwaru, energii działań i młodzieńczej radości.
Szalejąca w Polsce i na świecie pandemia zmieniła nasze codzienne życie.
Wiemy, że piętrzyły się przed Wami nieznane do tej pory, nieprzewidziane trudności.
Wierzymy jednak głęboko, że przykre doświadczenia minionych dni są już za Nami!
W tym roku szkolnym wracamy do normalności!
Niech obfituje on w nowe doznania i tylko pozytywne doświadczenia!
Czesław Cudek Bogdan Stasz
Przewodniczący Rady Gminy Gromnik Wójt Gminy Gromnik
wraz z Radą Gminy Gromnik wraz z pracownikami Urzędu Gminy Gromnik