Sobota, 24 października 2020r. | Imieniny: Rafala, Marcina, Antoniego

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

14 października, 2020
Zabytkowy dwór / Henryk Bielamowicz - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0 Zabytkowy dwór / Henryk Bielamowicz - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej

pragniemy złożyć wyrazy uznania wszystkim

Nauczycielom oraz Pracownikom Oświaty,

w tym także Emerytowanemu Gronu Pedagogicznemu

za codzienną pracę wkładaną w wykształcenie młodego pokolenia.

Życzymy również pozytywnych efektów działań,

zrozumienia w oczach uczniów, wrażliwości oraz cierpliwości

w pokonywaniu codziennych trudności.

Przewodniczący Rady Gminy Gromnik                         Wójt Gminy Gromnik

wraz z Radnymi                           wraz z pracownikami Urzędu Gminy Gromnik

Gmina Gromnik
Gmina Gromnik położona jest na Pogórzu Karpackim, w obrębie Pogórza Rożnowskiego i Pogórza Ciężkowickiego. Obszar gminy charakteryzuje się silnie rozwidlonymi wysoczyznami, z których spływają potoki do Białej Dunajcowej. Około 25% powierzchni zajmują lasy i tereny zadrzewione.