Piątek, 22 września 2023r. | Imieniny: Tomasza, Maurycego, Joachima
Pokaż menu

Zielony Tydzień w Gminie Gromnik

31 maja, 2023

 

EU Green Week – Europejski Zielony Tydzień – to coroczne wydarzenie organizowane przez Komisję Europejską. Odbywa się początkiem czerwca. Poświęcone jest w całości kwestiom związanym z ochroną środowiska.

 

Gmina Gromnik kolejny raz włączy się w obchody Europejskiego Zielonego Tygodnia.

 

12 czerwca 2023r. w godz. 12.00-17.00 w budynku GOK w Gromniku, odbędzie się spotkanie dla mieszkańców z Doradcą Energetycznym WFOŚiGW w Krakowie

 

Podczas Gminnego Dnia Dziecka- 04.06.2023r.- stoisko Ekologiczne gminnego Ekodoradcy

 

Konkurs ekologiczny dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych na terenie gminy.

 

Zapraszamy do włączenia się w organizowane wydarzenia !

#EUGreenWeek

 

Załączniki:

Regulamin konkursu JESTEM EKO

Karta Zgłoszenia udziału w konkursie

 - plakat31.05.23.jpg

 
Gmina Gromnik
Gmina Gromnik położona jest na Pogórzu Karpackim, w obrębie Pogórza Rożnowskiego i Pogórza Ciężkowickiego. Obszar gminy charakteryzuje się silnie rozwidlonymi wysoczyznami, z których spływają potoki do Białej Dunajcowej. Około 25% powierzchni zajmują lasy i tereny zadrzewione.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).