Niedziela, 14 kwietnia 2024r. | Imieniny: Bereniki, Waleriana, Justyny
Pokaż menu

Zgłoś miejsce/obiekt służące rozwojowi turystyki w ramach projektu współpracy pn. Z kijkami po wschodniej Małopolsce

10 listopada, 2023

 - obiekt_miejsce_baner_2023.11.13.jpg

Zgłoś miejsce/obiekt

służące rozwojowi turystyki w ramach projektu współpracy
pn. Z kijkami po wschodniej Małopolsce

Znasz miejsce/obiektsłużące rozwojowi turystyki, szczególnie w kontekście uprawiania Nordic Walking, w obszarze Lokalnej Grupy Działania Dunajec-Biała, Stowarzyszenia "Kwartet na Przedgórzu", Pogórzańskiego Stowarzyszenia Rozwoju oraz Stowarzyszenia „Na Śliwkowym Szlaku”?

Warunki zgłoszenia oraz zasady wyboru miejsca/obiektusłużącego rozwojowi turystyki
w ramach projektu współpracy pn. Z kijkami po wschodniej Małopolsce:

W pierwszej kolejności wybierane zostaną miejsca/obiekty jest atrakcyjność dla turysty,  osób spędzających czas na obszarze, odległość od wyznaczonych przez partnerów projektu współpracy tras Nordic Walking oraz miejsca/obiekty utożsamiane z otoczeniem, lokalnym dziedzictwem kulturowym, gastronomią, miejscami odpoczynku, szlakami i zabytkami, a także miejscami noclegowymi. Wybrane zostaną miejsca/obiekty służące rozwojowi obszaru
w zakresie turystki po wschodniej Małopolsce, szczególnie w kontekście ścieżek Nordic Walking oraz rehabilitacji postcovidowej i oddechowej. Decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia należy dokonać na formularzu zgłoszeniowym udostępnionym na stronie internetowej: www.dunajecbiala.pl www.kwartetnaprzedgorzu.pl www.psr.tuchow.pl www.nasliwkowymszlaku.pl w terminie od 10 listopada 2023 r. do 24 listopada 2023 r. poprzez przesłanie na adres mailowy: psr@interia.pl kserokopii zgłoszenia lub osobiste dostarczenie do biura Pogórzańskiego Stowarzyszenia Rozwoju (ul. Chopina 10 33-170 Tuchów) w godzinach pracy biura od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00.

Nie czekaj! Zgłoś miejsce/obiekt już dziś!

 

PLIKI DO POBRANIA

Formularz zgłoszeniowy

 

- obiekt_miejsce_2023.11.13.jpg
Gmina Gromnik
Gmina Gromnik położona jest na Pogórzu Karpackim, w obrębie Pogórza Rożnowskiego i Pogórza Ciężkowickiego. Obszar gminy charakteryzuje się silnie rozwidlonymi wysoczyznami, z których spływają potoki do Białej Dunajcowej. Około 25% powierzchni zajmują lasy i tereny zadrzewione.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).