Wtorek, 28 września 2021r. | Imieniny: Waclawa, Tymona, Marka

ZAWIADOMIENIE O NABORZE WNIOSKÓW – WYMIANA PIECÓW

29 lipca, 2021
Zabytkowy dwór / Henryk Bielamowicz - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0 Zabytkowy dwór / Henryk Bielamowicz - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0

Gromnik, 29.07.2021 r.

ZAWIADOMIENIE O NABORZE WNIOSKÓW  - WYMIANA PIECÓW

Na podstawie Uchwały nr XXVI/255/2021 Rady Gminy Gromnik z dnia 1 lipca 2021 roku w sprawie zasad i trybu udzielania dotacji celowych na likwidację źródeł niskiej emisji i zastąpienie ich rozwiązaniami  proekologicznymi na terenie gminy Gromnik,

Wójt Gminy Gromnik

zawiadamia o  naborze wniosków na likwidację źródeł niskiej emisji na udzielenie dotacji celowej likwidację źródeł niskiej emisji  i zastąpienie ich rozwiązaniami  proekologicznymi na terenie gminy Gromnik.

1. Termin naboru wniosków: od 30 sierpnia 2021 r. do 30 września 2021 r.
  2. Wnioski pobrać można w Urzędzie Gminy Gromnik, ul. Witosa 2, 33-180 Gromnik, pok. nr 9 lub z niniejszego zawiadomienia.
  3. Wnioski należy składać w w/w terminie w sekretariacie Urzędu Gminy Gromnik, ul. Witosa 2, 33-180 Gromnik w godz. pracy Urzędu tj. od 7.30 do 15.30 lub przesyłać na adres korespondencyjny Urzędu (decyduje data wpływu).
  4. Wnioski należy składać wyłącznie na załączonym w niniejszym ogłoszeniu wzorze wniosku.
  5. Ze złożonych wniosków sporządzona będzie lista według daty wpływu do Urzędu Gminy Gromnik.
  6. O przyznaniu dotacji decydować będzie pozycja wniosku na liście z uwagi na limit środków finansowych przeznaczonych na ten cel w bieżącym roku budżetowym (2021).

Wójt Gminy

Bogdan Stasz

Załączniki:

1. Uchwała nr XXVI/255/2021 Rady Gminy Gromnik z dnia 1 lipca 2021 roku w sprawie zasad i trybu udzielania dotacji celowych na likwidację źródeł niskiej emisji i zastąpienie ich rozwiązaniami  proekologicznymi na terenie gminy Gromnik, wraz z REGULAMINEM PROGRAMU.
  2. Wzór wniosku.

Gmina Gromnik
Gmina Gromnik położona jest na Pogórzu Karpackim, w obrębie Pogórza Rożnowskiego i Pogórza Ciężkowickiego. Obszar gminy charakteryzuje się silnie rozwidlonymi wysoczyznami, z których spływają potoki do Białej Dunajcowej. Około 25% powierzchni zajmują lasy i tereny zadrzewione.