Zaproszenie na spotkanie z Doradcą Energetycznym
Spotkanie poprowadzi Pan Wojciech Badura – doradca energetyczny Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mogli poznać praktyczne sposoby ograniczenia zużycia energii, rozwiązania poprawiające efektywność energetyczną budynków oraz działania, które pomagają zmniejszyć wysokość rachunków.
Spotkanie odbędzie się 19 maja 2026 r. (wtorek) o godz. 16:00 w Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Gromniku.
Podczas spotkania omówione zostaną m.in.:
• kwestie dotyczące korzystania z dofinansowania w ramach programu "Czyste Powietrze";
• sposoby ograniczenia zużycia energii w gospodarstwach domowych;
• działania inwestycyjne i nieinwestycyjne poprawiające efektywność energetyczną;
• rozwiązania pozwalające obniżyć rachunki za prąd i ogrzewanie;
• codzienne nawyki wpływające na zużycie energii;
• praktyczne działania zwiększające oszczędność energii w budynkach.
Zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych mieszkańców.
