Czwartek, 21 października 2021r. | Imieniny: Urszuli, Hilarego, Jakuba

Z powodu złych warunków atmosferycznych rajd rowerowy zostaje przełożony na dzień 22.09.2021r.

17 września, 2021
Zabytkowy dwór / Henryk Bielamowicz - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0 Zabytkowy dwór / Henryk Bielamowicz - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „WOJT GMINY GROMNIK GOO2D POWODU ZŁYCH WARUNKÓW ATMOSFERYCZNYCH RAJD ROWEROWYZOSTAJE ZOSTAJE PRZENIESIONY NA DZIEŃ 22.09.2021R. CZAS w ZWIĄZKU ZE ZMIANĄ TERMINU ZAPISYWAĆ MOŻNA SIĘ DO DNIA 21.09.2021R”

Gmina Gromnik
Gmina Gromnik położona jest na Pogórzu Karpackim, w obrębie Pogórza Rożnowskiego i Pogórza Ciężkowickiego. Obszar gminy charakteryzuje się silnie rozwidlonymi wysoczyznami, z których spływają potoki do Białej Dunajcowej. Około 25% powierzchni zajmują lasy i tereny zadrzewione.