Sobota, 5 grudnia 2020r. | Imieniny: Sabiny, Krystyny, Edyty

Wyższe dotacje i większa współpraca z gminami. Rusza druga część programu „Czyste Powietrze” 2.0

30 października, 2020

Więcej informacji znajdziesz tutaj:

- 10_zmian_w_programie_czyste_powietrze.jpg

Gmina Gromnik
Gmina Gromnik położona jest na Pogórzu Karpackim, w obrębie Pogórza Rożnowskiego i Pogórza Ciężkowickiego. Obszar gminy charakteryzuje się silnie rozwidlonymi wysoczyznami, z których spływają potoki do Białej Dunajcowej. Około 25% powierzchni zajmują lasy i tereny zadrzewione.