Środa, 23 czerwca 2021r. | Imieniny: Wandy, Zenona

Webinarium dla organizacji pozarządowych: „Wsparcie dla liderów społecznych i organizacji pozarządowych na przykładzie wybranych programów”.

29 kwietnia, 2021
Zabytkowy dwór / Henryk Bielamowicz - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0 Zabytkowy dwór / Henryk Bielamowicz - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0

Webinar pt.  „Wsparcie dla liderów społecznych i organizacji pozarządowych na przykładzie wybranych programów” zaplanowany jest na 5 maja 2021r. o godzinie 10.00 pod adresem  https://tiny.pl/r6qj6  i będzie dostępny dla członków grupy „Inspiracje dla lokalnych liderów. Małopolska”, która powstała z myślą o małopolskich sołtysach, członkach Kół Gospodyń Wiejskich i organizacji pozarządowych.

W programie spotkania:

10.00     Michał Kądziołka - Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie

• Rozpoczęcie, powitanie uczestników i partnerów wydarzenia
  • Kierunek Kariera i  Kierunek Kariera Zawodowa – nowe możliwości uczestnictwa w projektach dla osób w wieku 25 – 50 lat
  • Łap Skilla – wsparcie w projektowaniu kariery zawodowej oraz możliwość otrzymania dofinansowania do szkoleń dla osób w wieku 18 – 24 lata

10.20     Anna Stebnicka- Doradca kluczowy

Monika Hiroń-Nowak - Reintegrator

Maria Piękoś-Konopnicka, Animator - Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej, Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego i Administracji

• Wsparcie w ramach Małopolskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej

10.40 Agnieszka Węgrzyn - specjalistka ds. promocji, animatorka w Fundacji Biuro Inicjatyw Społecznych

• Oferta dla liderów społecznych i osób zainteresowanych założeniem organizacji pozarządowej w ramach projektu MOWES 2 MZ i KOM
  • Założenia projektu Małopolska Lokalnie na lata 2021-23

11.00 Anna Styszko - prezes Fundacji Laboratorium Inspiracji Społecznych

• Innowacyjny model wsparcia liderów lokalnych - edukacja przez doświadczenie oraz finansowanie projektów społecznych

11.20     Pytania  do prelegentów

12.00     Zakończenie

Gmina Gromnik
Gmina Gromnik położona jest na Pogórzu Karpackim, w obrębie Pogórza Rożnowskiego i Pogórza Ciężkowickiego. Obszar gminy charakteryzuje się silnie rozwidlonymi wysoczyznami, z których spływają potoki do Białej Dunajcowej. Około 25% powierzchni zajmują lasy i tereny zadrzewione.