Środa, 19 stycznia 2022r. | Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty

Tylko do 17 grudnia 2021 roku czekamy na zgłoszenia w konkursie Małopolska Nagroda Rynku Pracy 2022!

02 grudnia, 2021
Zabytkowy dwór / Henryk Bielamowicz - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0 Zabytkowy dwór / Henryk Bielamowicz - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do zgłaszania kandydatów w konkursie Małopolska Nagroda Rynku Pracy 2022 organizowanym przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie i Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie.

Zgłoszenia do konkursu można składać w dwóch kategoriach:
a) Małopolski Pracodawca Roku – Małopolski Pracodawca Wspierający Rozwój Pracowników
b) Małopolski Pracodawca Roku – Małopolski Pracodawca Przyjazny Rodzinie

Kandydatów do Nagrody mogą zgłaszać do 17 grudnia 2021 roku instytucje, organizacje gospodarcze oraz przedsiębiorcy za zgodą zgłoszonych, a także same zainteresowane podmioty.

Wnioski w kategorii Małopolski Pracodawca Roku - Małopolski Pracodawca Wspierający Rozwój Pracowników należy składać w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Krakowie, natomiast wnioski w kategorii Małopolski Pracodawca Roku – Małopolski Pracodawca Przyjazny Rodzinie – w Regionalnym Ośrodku Polityki Społecznej w Krakowie. Organizatorzy przyjmują wnioski mailowo, osobiście lub listownie.

Do Małopolskiej Nagrody Rynku Pracy nie mogą zostać zgłoszone podmioty, które we wcześniejszych edycjach zostały laureatami albo w poprzednich dwóch edycjach otrzymały nominację do Nagrody.

Szczegółowe informacje o konkursie znajdują się na stronie www.rops.krakow.pl

Gmina Gromnik
Gmina Gromnik położona jest na Pogórzu Karpackim, w obrębie Pogórza Rożnowskiego i Pogórza Ciężkowickiego. Obszar gminy charakteryzuje się silnie rozwidlonymi wysoczyznami, z których spływają potoki do Białej Dunajcowej. Około 25% powierzchni zajmują lasy i tereny zadrzewione.