Czwartek, 2 lipca 2020r. | Imieniny: Jagody, Urbana, Marii

Stan realizacji wniosków i postulatów MIR w okresie styczeń-kwiecień 2020 r.

18 maja, 2020
Stan realizacji wniosków i postulatów MIR w okresie styczeń-kwiecień 2020 r.

Gmina Gromnik
Gmina Gromnik położona jest na Pogórzu Karpackim, w obrębie Pogórza Rożnowskiego i Pogórza Ciężkowickiego. Obszar gminy charakteryzuje się silnie rozwidlonymi wysoczyznami, z których spływają potoki do Białej Dunajcowej. Około 25% powierzchni zajmują lasy i tereny zadrzewione.