Sobota, 5 grudnia 2020r. | Imieniny: Sabiny, Krystyny, Edyty

Program promocji aktywności fizycznej „8 tygodni do zdrowia”

23 października, 2020

Program promocji aktywności fizycznej „8 tygodni do zdrowia”, realizowany przez Narodowy Fundusz Zdrowia wspólnie z Ministerstwem Zdrowia oraz Warszawskim Uniwersytetem Medycznym.

Projekt NFZ „8 tygodni do zdrowia” jest cyklem profilaktyczno-edukacyjnym, zachęcającym Polaków do korzystania z gotowych do przeprowadzenia treningów opracowanych wspólnie przez lekarza, trenera, fizjoterapeutę i psychologa. Informacje o programie dostępne są na stronie: https://akademia.nfz.gov.pl/8-tygodni-do-zdrowia/.

- 8_tygodni_plakat.jpg

- 8_tygodni_ulotka1.jpg

- 8_tygodni_ulotka2.jpg

Gmina Gromnik
Gmina Gromnik położona jest na Pogórzu Karpackim, w obrębie Pogórza Rożnowskiego i Pogórza Ciężkowickiego. Obszar gminy charakteryzuje się silnie rozwidlonymi wysoczyznami, z których spływają potoki do Białej Dunajcowej. Około 25% powierzchni zajmują lasy i tereny zadrzewione.