Czwartek, 2 lipca 2020r. | Imieniny: Jagody, Urbana, Marii

Pomoc finansowa Województwa Małopolskiego w związku z urodzeniem pierwszego dziecka w Województwie Małopolskim w 2020 roku

21 maja, 2020
Zabytkowy dwór / Henryk Bielamowicz - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0 Zabytkowy dwór / Henryk Bielamowicz - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0

Wójt Gminy Gromnik informuje, że dla dziecka z terenu Gminy Gromnik została wypłacona ze środków finansowych Województwa Małopolskiego pomoc finansowa w związku z urodzeniem pierwszego dziecka w Województwie Małopolskim w 2020 roku.

Gmina Gromnik
Gmina Gromnik położona jest na Pogórzu Karpackim, w obrębie Pogórza Rożnowskiego i Pogórza Ciężkowickiego. Obszar gminy charakteryzuje się silnie rozwidlonymi wysoczyznami, z których spływają potoki do Białej Dunajcowej. Około 25% powierzchni zajmują lasy i tereny zadrzewione.