Piątek, 7 października 2022r. | Imieniny: Marii, Marka, Mirelli

Ogłoszenie Wójta Gminy Gromnik

21 września, 2022
Zabytkowy dwór / Henryk Bielamowicz - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0 Zabytkowy dwór / Henryk Bielamowicz - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0

WÓJT GMINY GROMNIK INFORMUJE,

że na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Gminy Gromnik, ul. Witosa 2, 33-180 Gromnik został wywieszony do publicznej wiadomości wykaz dotyczący:

- umowy dzierżawy działki nr 1108/2,  położonej w miejscowości Brzozowa,

- umowy użyczenia budynku, zlokalizowanego na działce nr 1061/2 w Siemiechowie.

Gromnik, 21.09.2022r.

WÓJT

Gminy Gromnik

mgr Bogdan Stasz

Gmina Gromnik
Gmina Gromnik położona jest na Pogórzu Karpackim, w obrębie Pogórza Rożnowskiego i Pogórza Ciężkowickiego. Obszar gminy charakteryzuje się silnie rozwidlonymi wysoczyznami, z których spływają potoki do Białej Dunajcowej. Około 25% powierzchni zajmują lasy i tereny zadrzewione.